Hakkımızda

M&N Mimarlık

Türkiye’de çağdaş ve seçkin inşaat projeleri geliştiren ve kendi çizgisini de bu projelere katabilen ,mimari ve iç mimari alanında yaratıcı tasarımları ve kusursuz  iş yaptırabilmesi ile tanınan ülkemizin önde gelen “mimarlık , iç mimarlık ve müteahhitlik”  firmasıyız.

M&N Mimarlık İnşaat A.Ş, insanların kendilerini mutlu ve enerjik hissedecekleri güvenli ve renkli yaşam alanları yaratmaktadır.Kurum kültürü ve değerleri, yetkin teknik kadrosu ve yüksek kalite anlayışıyla , kentimizin yenilenmesi sürecinde mahallelerimizin güzelleşmesi adına bilinen aranan en güvenilir isim olmuştur.

1994 yılında kurulan M&N MİMARLIK İNŞAAT A.Ş. “Ticari mekanlar” (AVM ler, ofisler, banka şubeleri, eğitim yapıları, oteller, hastaneler, konferans salonları, otomobil showroomları, sinemalar, iş merkezleri vs.) “özel villalar ve konutları”da içeren geniş çaplı, her tip yapı konusundaki deneyimi ile bilinir.

Sahip olduğu insan kaynağı ve geliştirdiği sistemleri ile bir projeyi en başından en sonuna kadar yönetebilen, her projesini “Mimari-İçmimari ve anahtar teslim müteahhitlik” hizmetleri olarak ele alması ve bu bütünlüğü gerçekleştirmesi  başarısının temel anahtarıdır.

İdealimiz dünya standartlarına uygun kalite ile üretilmiş ara ürünlerden yararlanarak en iyi mimarlık ve mühendislik çözümlerini bulmak ve bunları toplum yararı gözeterek yaşam ünitelerine dönüştürmektir. Bu uğurda attığımız her adım sevgi ve paylaşım ruhunu yansıtacaktır.

M&N Mimarlık A.Ş. İşletmenin her düzeyinde, çalışanlarla birlikte, geleceğe yönelik düşüncelerin geliştirilmesine gereksinim duyan,çalışanlarının yaşam dinamiklerini, sosyal motivasyonlarını dikkate alan, çalışanları ile birlikte gelişip büyümeyi hedefleyen, çevreci kaygıları olan, estetik ve etik değerlere inanıp bu değerleri gerçekleştirmek amacı güden bir kurumdur.

M&N Mimarlık İnşaat A.Ş işletmesinde üç fonksiyon vardır. Birincisi işletmenin kendisi, ikincisi işletmenin sahipleri yani girişimciler, üçüncüsü ise çalışanlar yani iç girişimciler.

Bu çerçevede M&N Mimarlık İnşaat A.Ş ; Yenilikçi, Gelişmeye açık , Çevresindeki fırsatları gören, Yaratıcı yöntemleri kullanabilen, Rekabet avantajlarını artıran, Pazar değişimlerinden uygun sonuçlar çıkarabilen  bir işletmedir.

WhatsApp chat