Kalite Sistemimiz

Kalite Sistemimiz

1993 yılındaki kuruluşundan beri M&N Mimarlık, operasyonlarında önemli ölçüde büyüme ve değişiklikler geçirmiştir ve her şeyin ötesinde müşterilerine birinci sınıf hizmet sağlamak ve yaratıcı çözümler sunmayı amaçlamaktadır.

M&N Mimarlık projelerinin ve taahhütlerinin her aşamasında optimum kalite standartlarını muhafaza edebilmek için dikkatle izlenmesini sağlamak üzere bir Kalite Kontrol Planı geliştirmiştir.

M&N Mimarlık, personelinin profesyonel gelişimini teşvik eder ve kapsamlı şirket içi ve şirket dışı eğitim sağlar.

Müstesna bir müşteri memnuniyeti sağlamak, sunduğumuz hizmetlerin sürekli olarak yeniden değerlendirilmesinin yanı sıra üretim yeteneklerimizin de sürekli geliştirilmesini gerektirmektedir. M&N Mimarlığın operasyonları Kalite Güvence için gerekli standartları karşılamaktadır ve faaliyetlerimizin tüm yönleri için Akreditasyon almış durumdayız.

Kalite Yönetimi için ISO 9001:2008, Çevresel Akreditasyon için ISO 14001:2004 ve bunların yanı sıra Sağlık ve İş Güvenliği ile ilgili İş Uygulamaları için OHSAS 18001:2007 sertifikalarına sahibiz. Bu Akreditasyonlar bize aralarında TÜV-Thüringen’in de olduğu uluslararası kurumlarca verilmiştir.

Uzun vadeli başarımız büyük ölçüde müşterilerimiz tarafından isteneni hemen belirleyebilme ve operasyonlarımızın tüm yönlerinde üstün sonuçlar elde etmemizi temin edecek etkin stratejileri uygulama yeteneğimize bağlanabilir.

Eğer hizmetlerimiz veya ürünlerimizden herhangi biri ile ilgili herhangi bir soru veya endişeniz olursa lütfen info@monofis.com ’a bir e-mail göndermekte tereddüt etmeyin; bizler size yardımcı olmaktan memnuniyet duyacağız.

Kalite, Sağlık, Güvenlik ve Çevre Politikamız


M&N Mimarlık A.Ş olarak Kalite, Sağlık, Güvenlik ve Çevre Politikamız;

  • Mimarlık,İçmimarlık,Mühendislik, müteahhitlik, taahhüt operasyon-hizmet projelerimizde, teknolojinin en yeni olanaklarından yararlanarak, ulusal ve uluslararası standartlara, ulusal ve Avrupa Birliği mevzuatlarına uygun ve güvenli olan projeler tasarlamak ve geliştirmek, yapım faaliyetleri ile uygulamaya dönüştürmek,
  • Müşteri memnuniyetinin sürekliliğini sağlamak,
  • Taşeronlarımız ve tedarikçilerimiz ile işbirliği içinde çalışmak ve sisteme uyumlarını sağlayarak sürekli gelişmelerine yardımcı olmak,
  • Sektörümüzdeki kurum ve kuruluşlar ile sürekli iletişim ve işbirliği içerisinde olmak, ortak çalışmalara katılmak,
  • Faaliyetlerimiz için gerekli kaynak ihtiyaçlarını belirlemek ve geliştirmek, çalışanlarımızın kişisel ve mesleki gelişimi için gerekli olanakları sağlayarak her seviyede yapıcı katılımlarını sağlamak ve Kalite Yönetim Sistemi’nin etkinliğini arttırmak,
  • Kalite, Çevre ve İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi’ni, Kalite, Çevre ve İş Güvenliği / Sağlık standartlarını yerine getirecek şekilde projelerimizde ve hizmet verdiğimiz operasyonların tüm aşamalarında sürekli geliştirmek; yasal gereklilikleri ile birlikte uygulayarak kaliteyi sunmak, iş sağlığı ve güvenliğini sağlamak ve çevreyi korumaktır.

WhatsApp chat