Kentsel Dönüşüm

Kentsel Dönüşüm Uzmanı: MN Mimarlık ve İnşaat


Kentsel Dönüşüm Kanundan yararlanarak Eski, Depreme Dayanıksız Evinizi, İşyerinizi veya Herçeşit Binanızı yenilemek veya depreme karşı binanızı güçlendirmek için Bakanlık Yetkili Kuruluşu  M&N Mimarlık’a Başvuruda bulunmanız Yeterlidir. Uzmanlarımızın Binanız için hazırlayacağı Deprem Risk Raporunun Onayı ile binanız Kentsel Dönüşüm kapsamına girer böylece eski, deprem riskli, hasarlı, ekonomik ömrünü tamamlamış binanız Kentsel Dönüşüm kapsamında kendi insiyatif ve talebiniz doğrultusunda; Başka Yerleşim Bölgelerine Kaydırılma Korkusu Yaşamadan şuan evinizin, işyerinizin bulunduğu alanda yenileyebilirsiniz. 

Deprem Risk Raporu için binanızdan BİR kişinin tapusu ile uzman ekip, ekipman ve uluslararası tecrübeye sahip Bakanlık Yetkili Kuruluşu M&N Mimarlık’a başvuruda bulunması yeterlidir.

Kentsel dönüşüm kapsamına girmiş veya girmesi planlanan binanız için kanun kapsamında yapılan işlemlerin, alınmış kararların denetlenmesi; var ise binanız için hazırlanmış Deprem Risk Raporunun kontrol edilmesi, konu hakkında detaylı bir çalışma hazırlanması için M&N Mimarlık Kentsel Dönüşüm olarak Siz Hak Sahiplerine Hizmet veriyoruz.

WhatsApp chat